Centrum Modré dveře Kostelec nad Černými lesy

Centrum nabízí individuální, rodinnou, párovou a skupinovou psychoterapii. Pro osoby, které si nemohou psychoterapie finančně dovolit poskytují psychoterapii zdarma. Bližší podmínky sdělí přímo jednotlivý terapeuti.

Centrum Modré dveře Praha

Centrum nabízí individuální, rodinnou, párovou a skupinovou psychoterapii. Pro osoby, které si nemohou psychoterapie finančně dovolit poskytují psychoterapii zdarma. Bližší podmínky sdělí přímo jednotlivý terapeuti.

Centrum Modré dveře Říčany

Centrum nabízí psychoterapii individuální, rodinnou, párovou a skupinovou. Pro osoby, které si nemohou psychoterapie finančně dovolit poskytují psychoterapii zdarma. Bližší podmínky sdělí přímo jednotlivý terapeuti.

Centrum Platan

Centrum nabízí psychoterapii, psychologické poradenství, arteterapii (zahrada a dílny – hudební, literární, módní, divadelní a jiné). Služby výhradně pro osoby s vlastní zkušeností s duševním onemocněním.

Česká asociace pro psychoterapii – Databáze psychoterapeutů

V seznamu je možné hledat odborníky podle místa bydliště/specializace/psychoterapeutického směru. Odborníci uvedení v seznamu mají požadované vzdělání a kvalifikaci, splňují kritéria a standardy asociace, pracují na dalším vzdělávání, pracují pod supervizí.

Hedepy

Služba nabízí online dostupnou individuální, párovou nebo rodinou psychoterapii přes videohovor. Může ji využít každý, koho trápí komplikovaný vztah s rodičem, nefunkční komunikace s partnerem, starosti s dětmi nebo kariérní změny, úzkosti, deprese, syndrom vyhoření, vztahy, stres, sebevědomí, nespavost, smutek, závislosti, motivace, trauma, šikana, truchlení, aj.

Meetina

Služba pro ty, kteří přemýšlí o psychoterapii, neví, jak a z čeho si vybrat a jsou odrazováni cenou a nedostupností. Kromě přehledových konzultací nabízí služba individuální nebo skupinovou psychoterapii případně odkazuje na jiného odborníka. Kontakty na jednotlivé terapeuty a odborníky jsou k dispozici na webových stránkách.

Sociální klinika

Služba poskytuje po celé ČR kvalitní terapeutické služby lidem, kteří se nacházejí v náročné životní situaci a nemohou si tyto služby z finančních důvodů dovolit. Sociální klinika nabízí pomoc všem, kteří se potýkají si životními změnami, ztrátou zdraví, separací od rodiny, náhlý socio-ekonomickým dopadem, změnami v partnerství a změnami v zaměstnání. Výše poplatku za službu je nastavena podle individuální ekonomické a životní situace klienta. Poplatek za sezení je příspěvkem na provoz Sociální kliniky.

Terap.io

Služba nabízí možnost online psychoterapie přes videohovor s psychoterapeuty, kteří podléhají požadavkům České asociace pro psychoterapii. Ať už vás trápí cokoliv, pokud nevíte kudy kam a nemáte s kým si promluvit, terapeut je člověk, na kterého se můžete vždy s důvěrou obrátit. Je za všech okolností diskrétní a nikdy vás nebude soudit. Jeho prací je pozorně si vás vyslechnout a prostřednictvím správně cílených otázek vás nasměrovat na cestu k pochopení vaší situace.